There will be a division.
For
Adam, George (Paisley) (SNP)
Adamson, Clare (Motherwell and Wishaw) (SNP)
Allan, Dr Alasdair (Na h-Eileanan an Iar) (SNP)
Arthur, Tom (Renfrewshire South) (SNP)
Baillie, Jackie (Dumbarton) (Lab)
Baker, Claire (Mid Scotland and Fife) (Lab)
Balfour, Jeremy (Lothian) (Con)
Ballantyne, Michelle (South Scotland) (Con)
Beamish, Claudia (South Scotland) (Lab)
Beattie, Colin (Midlothian North and Musselburgh) (SNP)
Bowman, Bill (North East Scotland) (Con)
Boyack, Sarah (Lothian) (Lab)
Briggs, Miles (Lothian) (Con)
Brown, Keith (Clackmannanshire and Dunblane) (SNP)
Burnett, Alexander (Aberdeenshire West) (Con)
Cameron, Donald (Highlands and Islands) (Con)
Campbell, Aileen (Clydesdale) (SNP)
Carson, Finlay (Galloway and West Dumfries) (Con)
Chapman, Peter (North East Scotland) (Con)
Coffey, Willie (Kilmarnock and Irvine Valley) (SNP)
Constance, Angela (Almond Valley) (SNP)
Corry, Maurice (West Scotland) (Con)
Crawford, Bruce (Stirling) (SNP)
Cunningham, Roseanna (Perthshire South and Kinross-shire) (SNP)
Denham, Ash (Edinburgh Eastern) (SNP)
Dey, Graeme (Angus South) (SNP)
Doris, Bob (Glasgow Maryhill and Springburn) (SNP)
Dornan, James (Glasgow Cathcart) (SNP)
Ewing, Annabelle (Cowdenbeath) (SNP)
Ewing, Fergus (Inverness and Nairn) (SNP)
Fabiani, Linda (East Kilbride) (SNP)
Fee, Mary (West Scotland) (Lab)
FitzPatrick, Joe (Dundee City West) (SNP)
Forbes, Kate (Skye, Lochaber and Badenoch) (SNP)
Fraser, Murdo (Mid Scotland and Fife) (Con)
Freeman, Jeane (Carrick, Cumnock and Doon Valley) (SNP)
Gibson, Kenneth (Cunninghame North) (SNP)
Gilruth, Jenny (Mid Fife and Glenrothes) (SNP)
Golden, Maurice (West Scotland) (Con)
Gougeon, Mairi (Angus North and Mearns) (SNP)
Gray, Iain (East Lothian) (Lab)
Greene, Jamie (West Scotland) (Con)
Griffin, Mark (Central Scotland) (Lab)
Hamilton, Rachael (Ettrick, Roxburgh and Berwickshire) (Con)
Harper, Emma (South Scotland) (SNP)
Harris, Alison (Central Scotland) (Con)
Haughey, Clare (Rutherglen) (SNP)
Hepburn, Jamie (Cumbernauld and Kilsyth) (SNP)
Hyslop, Fiona (Linlithgow) (SNP)
Johnson, Daniel (Edinburgh Southern) (Lab)
Halcro Johnston, Jamie (Highlands and Islands) (Con)
Kelly, James (Glasgow) (Lab)
Kerr, Liam (North East Scotland) (Con)
Kidd, Bill (Glasgow Anniesland) (SNP)
Lamont, Johann (Glasgow) (Lab)
Lennon, Monica (Central Scotland) (Lab)
Leonard, Richard (Central Scotland) (Lab)
Lindhurst, Gordon (Lothian) (Con)
Lochhead, Richard (Moray) (SNP)
Lockhart, Dean (Mid Scotland and Fife) (Con)
Lyle, Richard (Uddingston and Bellshill) (SNP)
MacDonald, Angus (Falkirk East) (SNP)
MacDonald, Gordon (Edinburgh Pentlands) (SNP)
Macdonald, Lewis (North East Scotland) (Lab)
MacGregor, Fulton (Coatbridge and Chryston) (SNP)
Mackay, Rona (Strathkelvin and Bearsden) (SNP)
Macpherson, Ben (Edinburgh Northern and Leith) (SNP)
Maguire, Ruth (Cunninghame South) (SNP)
Marra, Jenny (North East Scotland) (Lab)
Martin, Gillian (Aberdeenshire East) (SNP)
Mason, John (Glasgow Shettleston) (SNP)
Mason, Tom (North East Scotland) (Con)
Matheson, Michael (Falkirk West) (SNP)
McAlpine, Joan (South Scotland) (SNP)
McKee, Ivan (Glasgow Provan) (SNP)
McKelvie, Christina (Hamilton, Larkhall and Stonehouse) (SNP)
McMillan, Stuart (Greenock and Inverclyde) (SNP)
McNeill, Pauline (Glasgow) (Lab)
Mountain, Edward (Highlands and Islands) (Con)
Mundell, Oliver (Dumfriesshire) (Con)
Neil, Alex (Airdrie and Shotts) (SNP)
Paterson, Gil (Clydebank and Milngavie) (SNP)
Robison, Shona (Dundee City East) (SNP)
Ross, Gail (Caithness, Sutherland and Ross) (SNP)
Rowley, Alex (Mid Scotland and Fife) (Lab)
Russell, Michael (Argyll and Bute) (SNP)
Sarwar, Anas (Glasgow) (Lab)
Simpson, Graham (Central Scotland) (Con)
Smith, Elaine (Central Scotland) (Lab)
Smith, Liz (Mid Scotland and Fife) (Con)
Smyth, Colin (South Scotland) (Lab)
Somerville, Shirley-Anne (Dunfermline) (SNP)
Stevenson, Stewart (Banffshire and Buchan Coast) (SNP)
Stewart, Alexander (Mid Scotland and Fife) (Con)
Stewart, David (Highlands and Islands) (Lab)
Stewart, Kevin (Aberdeen Central) (SNP)
Sturgeon, Nicola (Glasgow Southside) (SNP)
Todd, Maree (Highlands and Islands) (SNP)
Tomkins, Adam (Glasgow) (Con)
Torrance, David (Kirkcaldy) (SNP)
Watt, Maureen (Aberdeen South and North Kincardine) (SNP)
Wells, Annie (Glasgow) (Con)
Wheelhouse, Paul (South Scotland) (SNP)
Whittle, Brian (South Scotland) (Con)
Yousaf, Humza (Glasgow Pollok) (SNP)
Against
Cole-Hamilton, Alex (Edinburgh Western) (LD)
Finnie, John (Highlands and Islands) (Green)
Greer, Ross (West Scotland) (Green)
Harvie, Patrick (Glasgow) (Green)
Johnstone, Alison (Lothian) (Green)
McArthur, Liam (Orkney Islands) (LD)
Rennie, Willie (North East Fife) (LD)
Rumbles, Mike (North East Scotland) (LD)
Ruskell, Mark (Mid Scotland and Fife) (Green)
Wightman, Andy (Lothian) (Green)
Wishart, Beatrice (Shetland Islands) (LD)
Abstentions
Grahame, Christine (Midlothian South, Tweeddale and Lauderdale) (SNP)
McDonald, Mark (Aberdeen Donside) (Ind)
White, Sandra (Glasgow Kelvin) (SNP)