There will be a division.
For
Adam, George (Paisley) (SNP)
Adamson, Clare (Motherwell and Wishaw) (SNP)
Allan, Dr Alasdair (Na h-Eileanan an Iar) (SNP)
Arthur, Tom (Renfrewshire South) (SNP)
Beamish, Claudia (South Scotland) (Lab)
Beattie, Colin (Midlothian North and Musselburgh) (SNP)
Bibby, Neil (West Scotland) (Lab)
Boyack, Sarah (Lothian) (Lab)
Brown, Keith (Clackmannanshire and Dunblane) (SNP)
Campbell, Aileen (Clydesdale) (SNP)
Coffey, Willie (Kilmarnock and Irvine Valley) (SNP)
Cole-Hamilton, Alex (Edinburgh Western) (LD)
Constance, Angela (Almond Valley) (SNP)
Cunningham, Roseanna (Perthshire South and Kinross-shire) (SNP)
Denham, Ash (Edinburgh Eastern) (SNP)
Dey, Graeme (Angus South) (SNP)
Doris, Bob (Glasgow Maryhill and Springburn) (SNP)
Dornan, James (Glasgow Cathcart) (SNP)
Ewing, Annabelle (Cowdenbeath) (SNP)
Ewing, Fergus (Inverness and Nairn) (SNP)
Fabiani, Linda (East Kilbride) (SNP)
Fee, Mary (West Scotland) (Lab)
Findlay, Neil (Lothian) (Lab)
Finnie, John (Highlands and Islands) (Green)
FitzPatrick, Joe (Dundee City West) (SNP)
Forbes, Kate (Skye, Lochaber and Badenoch) (SNP)
Freeman, Jeane (Carrick, Cumnock and Doon Valley) (SNP)
Gibson, Kenneth (Cunninghame North) (SNP)
Gilruth, Jenny (Mid Fife and Glenrothes) (SNP)
Gougeon, Mairi (Angus North and Mearns) (SNP)
Grahame, Christine (Midlothian South, Tweeddale and Lauderdale) (SNP)
Grant, Rhoda (Highlands and Islands) (Lab)
Gray, Iain (East Lothian) (Lab)
Greer, Ross (West Scotland) (Green)
Griffin, Mark (Central Scotland) (Lab)
Harper, Emma (South Scotland) (SNP)
Harvie, Patrick (Glasgow) (Green)
Haughey, Clare (Rutherglen) (SNP)
Hepburn, Jamie (Cumbernauld and Kilsyth) (SNP)
Johnson, Daniel (Edinburgh Southern) (Lab)
Johnstone, Alison (Lothian) (Green)
Kelly, James (Glasgow) (Lab)
Kidd, Bill (Glasgow Anniesland) (SNP)
Lamont, Johann (Glasgow) (Lab)
Lennon, Monica (Central Scotland) (Lab)
Lochhead, Richard (Moray) (SNP)
Lyle, Richard (Uddingston and Bellshill) (SNP)
MacDonald, Angus (Falkirk East) (SNP)
MacDonald, Gordon (Edinburgh Pentlands) (SNP)
Macdonald, Lewis (North East Scotland) (Lab)
MacGregor, Fulton (Coatbridge and Chryston) (SNP)
Mackay, Derek (Renfrewshire North and West) (SNP)
Mackay, Rona (Strathkelvin and Bearsden) (SNP)
Macpherson, Ben (Edinburgh Northern and Leith) (SNP)
Maguire, Ruth (Cunninghame South) (SNP)
Marra, Jenny (North East Scotland) (Lab)
Martin, Gillian (Aberdeenshire East) (SNP)
Mason, John (Glasgow Shettleston) (SNP)
Matheson, Michael (Falkirk West) (SNP)
McAlpine, Joan (South Scotland) (SNP)
McDonald, Mark (Aberdeen Donside) (Ind)
McKee, Ivan (Glasgow Provan) (SNP)
McKelvie, Christina (Hamilton, Larkhall and Stonehouse) (SNP)
McMillan, Stuart (Greenock and Inverclyde) (SNP)
McNeill, Pauline (Glasgow) (Lab)
Neil, Alex (Airdrie and Shotts) (SNP)
Paterson, Gil (Clydebank and Milngavie) (SNP)
Rennie, Willie (North East Fife) (LD)
Robison, Shona (Dundee City East) (SNP)
Ross, Gail (Caithness, Sutherland and Ross) (SNP)
Rumbles, Mike (North East Scotland) (LD)
Ruskell, Mark (Mid Scotland and Fife) (Green)
Sarwar, Anas (Glasgow) (Lab)
Smith, Elaine (Central Scotland) (Lab)
Smyth, Colin (South Scotland) (Lab)
Somerville, Shirley-Anne (Dunfermline) (SNP)
Stevenson, Stewart (Banffshire and Buchan Coast) (SNP)
Stewart, David (Highlands and Islands) (Lab)
Stewart, Kevin (Aberdeen Central) (SNP)
Swinney, John (Perthshire North) (SNP)
Todd, Maree (Highlands and Islands) (SNP)
Torrance, David (Kirkcaldy) (SNP)
Watt, Maureen (Aberdeen South and North Kincardine) (SNP)
Wheelhouse, Paul (South Scotland) (SNP)
White, Sandra (Glasgow Kelvin) (SNP)
Wightman, Andy (Lothian) (Green)
Wishart, Beatrice (Shetland Islands) (LD)
Yousaf, Humza (Glasgow Pollok) (SNP)
Against
Balfour, Jeremy (Lothian) (Con)
Ballantyne, Michelle (South Scotland) (Con)
Briggs, Miles (Lothian) (Con)
Burnett, Alexander (Aberdeenshire West) (Con)
Cameron, Donald (Highlands and Islands) (Con)
Carson, Finlay (Galloway and West Dumfries) (Con)
Chapman, Peter (North East Scotland) (Con)
Corry, Maurice (West Scotland) (Con)
Fraser, Murdo (Mid Scotland and Fife) (Con)
Golden, Maurice (West Scotland) (Con)
Greene, Jamie (West Scotland) (Con)
Hamilton, Rachael (Ettrick, Roxburgh and Berwickshire) (Con)
Harris, Alison (Central Scotland) (Con)
Halcro Johnston, Jamie (Highlands and Islands) (Con)
Kerr, Liam (North East Scotland) (Con)
Lindhurst, Gordon (Lothian) (Con)
Lockhart, Dean (Mid Scotland and Fife) (Con)
Mason, Tom (North East Scotland) (Con)
Mitchell, Margaret (Central Scotland) (Con)
Mountain, Edward (Highlands and Islands) (Con)
Mundell, Oliver (Dumfriesshire) (Con)
Simpson, Graham (Central Scotland) (Con)
Smith, Liz (Mid Scotland and Fife) (Con)
Stewart, Alexander (Mid Scotland and Fife) (Con)
Wells, Annie (Glasgow) (Con)
Whittle, Brian (South Scotland) (Con)