There will be a division. As this is the first vote after a debate, we will have a one-minute division.
For
Baillie, Jackie (Dumbarton) (Lab)
Baker, Claire (Mid Scotland and Fife) (Lab)
Beamish, Claudia (South Scotland) (Lab)
Bibby, Neil (West Scotland) (Lab)
Dugdale, Kezia (Lothian) (Lab)
Findlay, Neil (Lothian) (Lab)
Finnie, John (Highlands and Islands) (Green)
Grant, Rhoda (Highlands and Islands) (Lab)
Gray, Iain (East Lothian) (Lab)
Greer, Ross (West Scotland) (Green)
Griffin, Mark (Central Scotland) (Lab)
Harvie, Patrick (Glasgow) (Green)
Johnson, Daniel (Edinburgh Southern) (Lab)
Johnstone, Alison (Lothian) (Green)
Kelly, James (Glasgow) (Lab)
Lamont, Johann (Glasgow) (Lab)
Lennon, Monica (Central Scotland) (Lab)
Macdonald, Lewis (North East Scotland) (Lab)
Marra, Jenny (North East Scotland) (Lab)
McNeill, Pauline (Glasgow) (Lab)
Rowley, Alex (Mid Scotland and Fife) (Lab)
Ruskell, Mark (Mid Scotland and Fife) (Green)
Sarwar, Anas (Glasgow) (Lab)
Smith, Elaine (Central Scotland) (Lab)
Smyth, Colin (South Scotland) (Lab)
Stewart, David (Highlands and Islands) (Lab)
Wightman, Andy (Lothian) (Green)
Against
Adam, George (Paisley) (SNP)
Adamson, Clare (Motherwell and Wishaw) (SNP)
Allan, Alasdair (Na h-Eileanan an Iar) (SNP)
Arthur, Tom (Renfrewshire South) (SNP)
Balfour, Jeremy (Lothian) (Con)
Ballantyne, Michelle (South Scotland) (Con)
Beattie, Colin (Midlothian North and Musselburgh) (SNP)
Bowman, Bill (North East Scotland) (Con)
Briggs, Miles (Lothian) (Con)
Brown, Keith (Clackmannanshire and Dunblane) (SNP)
Burnett, Alexander (Aberdeenshire West) (Con)
Cameron, Donald (Highlands and Islands) (Con)
Campbell, Aileen (Clydesdale) (SNP)
Carlaw, Jackson (Eastwood) (Con)
Chapman, Peter (North East Scotland) (Con)
Coffey, Willie (Kilmarnock and Irvine Valley) (SNP)
Cole-Hamilton, Alex (Edinburgh Western) (LD)
Constance, Angela (Almond Valley) (SNP)
Crawford, Bruce (Stirling) (SNP)
Cunningham, Roseanna (Perthshire South and Kinross-shire) (SNP)
Davidson, Ruth (Edinburgh Central) (Con)
Denham, Ash (Edinburgh Eastern) (SNP)
Dey, Graeme (Angus South) (SNP)
Doris, Bob (Glasgow Maryhill and Springburn) (SNP)
Dornan, James (Glasgow Cathcart) (SNP)
Ewing, Annabelle (Cowdenbeath) (SNP)
Ewing, Fergus (Inverness and Nairn) (SNP)
Fabiani, Linda (East Kilbride) (SNP)
FitzPatrick, Joe (Dundee City West) (SNP)
Forbes, Kate (Skye, Lochaber and Badenoch) (SNP)
Fraser, Murdo (Mid Scotland and Fife) (Con)
Freeman, Jeane (Carrick, Cumnock and Doon Valley) (SNP)
Gibson, Kenneth (Cunninghame North) (SNP)
Gilruth, Jenny (Mid Fife and Glenrothes) (SNP)
Golden, Maurice (West Scotland) (Con)
Gougeon, Mairi (Angus North and Mearns) (SNP)
Grahame, Christine (Midlothian South, Tweeddale and Lauderdale) (SNP)
Greene, Jamie (West Scotland) (Con)
Halcro Johnston, Jamie (Highlands and Islands) (Con)
Hamilton, Rachael (Ettrick, Roxburgh and Berwickshire) (Con)
Harper, Emma (South Scotland) (SNP)
Harris, Alison (Central Scotland) (Con)
Haughey, Clare (Rutherglen) (SNP)
Hepburn, Jamie (Cumbernauld and Kilsyth) (SNP)
Hyslop, Fiona (Linlithgow) (SNP)
Kerr, Liam (North East Scotland) (Con)
Kidd, Bill (Glasgow Anniesland) (SNP)
Lindhurst, Gordon (Lothian) (Con)
Lochhead, Richard (Moray) (SNP)
Lyle, Richard (Uddingston and Bellshill) (SNP)
MacDonald, Angus (Falkirk East) (SNP)
MacDonald, Gordon (Edinburgh Pentlands) (SNP)
MacGregor, Fulton (Coatbridge and Chryston) (SNP)
Mackay, Rona (Strathkelvin and Bearsden) (SNP)
Macpherson, Ben (Edinburgh Northern and Leith) (SNP)
Maguire, Ruth (Cunninghame South) (SNP)
Martin, Gillian (Aberdeenshire East) (SNP)
Mason, John (Glasgow Shettleston) (SNP)
Mason, Tom (North East Scotland) (Con)
Matheson, Michael (Falkirk West) (SNP)
McAlpine, Joan (South Scotland) (SNP)
McArthur, Liam (Orkney Islands) (LD)
McDonald, Mark (Aberdeen Donside) (Ind)
McKee, Ivan (Glasgow Provan) (SNP)
Mitchell, Margaret (Central Scotland) (Con)
Mountain, Edward (Highlands and Islands) (Con)
Mundell, Oliver (Dumfriesshire) (Con)
Neil, Alex (Airdrie and Shotts) (SNP)
Paterson, Gil (Clydebank and Milngavie) (SNP)
Rennie, Willie (North East Fife) (LD)
Robison, Shona (Dundee City East) (SNP)
Ross, Gail (Caithness, Sutherland and Ross) (SNP)
Rumbles, Mike (North East Scotland) (LD)
Russell, Michael (Argyll and Bute) (SNP)
Scott, John (Ayr) (Con)
Simpson, Graham (Central Scotland) (Con)
Smith, Liz (Mid Scotland and Fife) (Con)
Somerville, Shirley-Anne (Dunfermline) (SNP)
Stevenson, Stewart (Banffshire and Buchan Coast) (SNP)
Stewart, Alexander (Mid Scotland and Fife) (Con)
Stewart, Kevin (Aberdeen Central) (SNP)
Swinney, John (Perthshire North) (SNP)
Todd, Maree (Highlands and Islands) (SNP)
Tomkins, Adam (Glasgow) (Con)
Watt, Maureen (Aberdeen South and North Kincardine) (SNP)
Wheelhouse, Paul (South Scotland) (SNP)
White, Sandra (Glasgow Kelvin) (SNP)
Whittle, Brian (South Scotland) (Con)
Yousaf, Humza (Glasgow Pollok) (SNP)